Ignacy.

marca 28, 2013 1 Komentarze

To była sesja szczególna. Sesja z sercem i mająca poruszyć serca... Chciałam pokazać Wam małego cudownego chłopca - Ignasia  - i jego fantastycznych rodziców.

Oto wprowadzenie Mamy Ignasia:
"Poznajcie Ignasia - 2,5 letniego wesołego chłopca, który mimo wyjątkowego trudnego startu w życie udowadnia, jak wielki  hart ducha może drzemać w małym człowieku! Zdrobniale nazywany jest Kardiokosmitą, to ze względu na ilość energii potrzebnej na pokonywanie przeciwności losu. Teoria głosi, że czerpie ją z gwiazd ;) 
Ignaś ma już za sobą dwie operacje, w tym skomplikowaną operację serca, jednak przed nim kolejna trudna próba - zabieg usunięcia guza mózgu. Jest chłopcem niedosłyszącym, ma dużą wadę wzroku, niskie napięcie mięśniowe i inne 'atrakcje' składające się na zespół genetyczny, nadal jednak nie wiadomo jaki. Ignaś wymaga intensywnej i wieloprofilowej rehabilitacji. Z pomocą lekarzy, rodziców i przyjaciół walczy o lepsze jutro, otwierając kolejne serca swoim ciepłym uśmiechem. 
Ignacy jest dzielnym chłopcem, pracowitym, a do tego drzemie w nim dusza globtrotera. Niestraszne mu spanie pod namiotem, kąpiel w porannej rosie czy chodzenie po górach (na plecach taty póki co ;)) Chcecie dowiedzieć się więcej o Kardiokosmicie? Zajrzyjcie na stronę Ignasia, blog Opowieści Kardiokosmity lub na fanpage na Facebooku"
 

 

1 komentarz :

  1. Kochane dziecko..
    Sesja jak najbardziej udana, zdjęcia wyszły prześliczne.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń