Marysia.

marca 20, 2013 1 Komentarze

Sesja z Marysią była odpowiedzią na moje ogłoszenie, że bardzo chętnie wykonam sesję maluszkowi, który urodzi się 16 lutego 2013 r. - w dniu moich urodzin. 

Po wysłaniu zdjęć mamie Marysi dostałam cudowną opinię:
" Dziękujemy za wspaniały prezent jaki otrzymaliśmy od Ciebie Aniu z okazji... Twoich urodzin. Sesja noworodkowa była naszym marzeniem. Chcieliśmy, by Marysia miała pamiątkę z tych niepowtarzalnych chwil. Dzięki Twojej empatii, zaangażowaniu oraz cierpliwości możemy podziwiać kadry z naszym maleństwem. Za każdym razem oglądając je, wzruszamy się - Twoje zdjęcia to wyciskacze łez. Kilka godzin spędzonych razem, to była czysta przyjemność. Obserwując Ciebie podczas pracy z pewnością można stwierdzić, że po prostu lubisz ludzi, kochasz dzieci, a fotografowanie to Twoja prawdziwa pasja. Dziękujemy!!! Do zobaczenia wkrótce, ponieważ chcielibyśmy byś towarzyszyła nam w kolejnych ważnych momentach naszego życia. Marysia, Magda i Łukasz."

Oto Marysia, od której jestem... 32 lata starsza ♥ Urodzona w dniu moich urodzin. Wyjątkowa. Maleńka. Cudowna. I rodzice... Tak bardzo zakochani!

1 komentarz :